#1 2010-01-25 17:14:51

Jake Long

Amerykański Smok

Zarejestrowany: 2010-01-25
Posty: 21
Punktów :   

Zostanie Łowcą

W tym Dziale Możemy Zostać Łowcą , Trzeba Spełnić Tylko kilka Warunków , Pierwszy Opisać w tym dziale nasz Wygląd Łowcy i skąd  Pochodzimy ,  Również naszą Historię ,  Drugi To Trzeba Przejść Trening u kogoś z wyższą rangą od siebie na Zręczność i siłę Łowcy.

Offline

 

#2 2011-08-27 15:33:06

Flora

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2
Punktów :   

Re: Zostanie Łowcą

Flora Winter
Wygląd: Jestem dziewczyna o jasnych, błękitnych włosach i białej karnacji skóry. Mam szczupłą i wysportowana sylwetkę. Na prawym ramieniu mam znamię w kształcie smoka.
Pochodzenie: Pochodzę z USA.
Historia: Moi rodzice są łowcami, więc i ja urodziłam się z smoczym znamieniem. Zostałam wychowana w prawdziwie spartańskich warunkach. Najmniejszy błąd był srogo karany.
W końcu uznali, że jestem gotowa na dołączenie do klanu. Wysłali mnie na nauki do akademii łowców i rozpoczęłam naukę. Moim największym marzeniem od tamtej pory jest jak najszybciej zabić smoka.


Imię:Flora   Rasa:Łowczyni   Kasa:250s   Ranga:(brak)   Siła Magii:0%lasera   Zwinność:0% Władania Bronią   Przygody:0
S.Przygody:0   Walki:0   Ilość Zabitych Ofiar:0   Strona:Zła   Wygrane Turnieje:0   Punkty Statystyk:
Siła:0   Zwinność:0   Wytrzymałość:0   Szybkość:0

Offline

 
Kontakty: Jake Long - Administrator[5086699]
Cloud - Moderator[3620349]


Reklamy: LINK
Toplisty: LINK

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi